Kadra

Kadrę w Przedszkolu WInnERS tworzą nauczycie którzy są wykwalifikowani, doświadczeni, odpowiedzialni i zaangażowani w swoją pracę. Ukończyli 5-letnie studia na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz lingwistykę stosowaną. Przez cały czas odbywają szkolenia i dokształcają się w danym kierunku.

 

KATARZYNA AJNENKIEL-ŁOŚ – Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Pedagogika. Skończyłam także podyplomowe studia – Logopedia z emisją głosu na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie studiuję jeszcze Psychologię. Połączenie wiedzy pedagogicznej, logopedycznej i psychologicznej pozwala mi dostrzec wiele aspektów funkcjonowania drugiego człowieka. Jest to niezwykle ważne w tworzeniu indywidualnej terapii logopedycznej, w którą włączam także elementy terapii pedagogicznej i psychologicznej. Logopedia i psychologia to moja pasja, więc swoje kwalifikacje wciąż podnoszę na kursach i szkoleniach specjalistycznych. „Prawidłowe kształtowanie mowy jest fundamentem wychowania człowieka…” (M. Sovak) – to ta myśl przyświeca mi w realizowaniu mojej misji zawodowej. Uwielbiam dzieci, praca z nimi daje mi wiele satysfakcji. Każdy ich sukces jest moim sukcesem. Kształtowanie na zajęciach prawidłowych nawyków mowy jest dla dzieci przyjemnością a nie pracą. Sprzyja temu miła i przyjazna atmosfera oraz różnorodny dobór metod pracy.

 

EWA SKONECZNA – absolwentka stosunków międzynarodowych, edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Przez 14 lat pracowałam w jednym z łódzkich przedszkoli. Praca z dziećmi jest dla mnie bardzo ważna, sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Cenię sobie bezpośredni kontakt z ludźmi, a w szczególności z tymi najmniejszymi. Moim mottem na życie są słowa piosenki: „ Jedna mała łza nie musi spaść, jeśli możesz coś od siebie dać …” i zawsze o nich pamiętam. Wolne chwile spędzam na łonie natury. Lubię podróże zarówno te dalekie, jak i te bliższe. Kocham psy i mam ich kilka… jest z kim spacerować. Jednak największą moją radością są moje własne dzieci – najwspanialsza trójeczka na świecie. Żyję w ciągłym ruchu, lubię kiedy coś się wokół mnie dzieje. Stale się dokształcam, biorę udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu pracy z dziećmi. Biegle posługuje się językiem angielskim i włoskim, uczyłam się także niemieckiego i hiszpańskiego. Praca nauczyciela jest dokładnie tym, co chciałam w życiu robić i wykonuję ją z wielką przyjemnością i zaangażowaniem.

 

EWELINA STRZELECKA – Jestem absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Piotrkowie Trybunalskim o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. W 2011 roku ukończyłam podyplomowe studia w zakresie technologii informacyjnej dla nauczycieli. Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam zostać nauczycielką. Uczyłam swoje misie, lalki, inne dzieci. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i nie wyobrażam sobie siebie w innej pracy. Dzieci są szczere, spontaniczne i pomysłowe. Każdy dzień w pracy przynosi mi wiele miłych niespodzianek. Ogromną radość daje mi możliwość oglądania, jak kształtują się ich charaktery i zdobyte umiejętności. Dlatego też wciąż podnoszę swoje kwalifikacje pedagogiczne. Biorę udział w szkoleniach i kursach z zakresu pracy z dziećmi ale największe doświadczenie zdobywam w domu wychowując dwójkę własnych dzieci.

 

MARTA MORAWIEC – Jestem absolwentką studiów magisterskich Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi na kierunku Pedagogika, specjalność Pedagogika kultury fizycznej i zdrowotnej. Ukończyłam także podyplomowe studia na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji wynikającej z możliwości uczestniczenia we wszechstronnym rozwoju dziecka.
W zajęcia z dziećmi wkładam dużo serca. Najbardziej do pracy motywuje mnie uśmiech i radość podopiecznych. Obcowanie z dziećmi wzbogaca człowieka bo jak pisał P. Coelho: „Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie”.
 

 

 

 

 

 • Przedszkole

  NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWO-SPORTOWE WINNERS W TUSZYN LESIE
 • Kontakt

  ul. Pułaskiego 10
  95-080 Tuszyn

  tel. 517-606-244

 • free vector